Є країни, про які ми чуємо з дитинства, від цього вони здаються нам такими близькими і знайомими. Але найчастіше побувати у них стає лише мрією, так як в реальності вони дуже далекі. Для мене мрія здійснилася – я побувала на Кубі тричі! Ця країна досі асоціюється у мене з казкою. Для кого-то Куба – це країна сигар, або рому, або непокори і свободи… А для мене, Куба – це насамперед країна як з реклами «райської насолоди» — ніжний білий пісок, пальми, Атлантичний океан, неймовірно тепле, як парне молоко, Карибське море… Але найголовніше — її дивовижні люди, матеріальний стан яких не назвеш достатнім, але які посміхаються, співають і танцюють просто тому, що світить сонце. Ловиш себе на тому, що і сам ходити, не посміхаючись, не можеш.

На Кубі дивним чином переплітаються епохи, можна навіть відчути дух часу, який ми прожили на нашій Батьківщині.

Країна для туриста дійсно створює всі умови для «райської насолоди»: крім висококласного сервісу, все твоє оточення – це чистий захват: нескінченний океан, пурхають колібрі, які ласують нектаром, чудова їжа і напої, і танці, танці, танці… Ритм сальси – це перше, що я згадую про відпочинок.

Маленька насправді Куба здається неосяжною – така різна вона з усіх боків, кожен раз вона показує нову частину себе. Вона різна для туристів і для місцевих жителів… А її столиця-Гавана – це окремий власний світ. Для мене Куба досі країна-загадка, але в яку я із задоволенням приїхала б ще!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяПарк аттакционов Terra Mitica, Бенідорм


Наступна статтяГрафство Девоншир або англійська казка

Irina