1-29-2019

Памятники в Єревані: найбільш цікаві скульптурні памятки вірменської столиці

0
Якщо Вірменія – країна каміння, то Єреван – місто памяток. За минулі століття вірменська камяниста земля подарувала світу безліч майстерних скульпторів.

Річка Каньо Крісталес в Колумбії — річка пяти кольорів

0
ЗМІСТ СТАТТІ: Річка Каньо Крісталес — синя річка в Колумбії Де знаходиться річка Каньо Крісталес в Колумбії? Властивості річки Каньо Кристалес в Колумбії

Відносини Росії та Грузії

0
Скасували Росія візовий режим з Грузією? Взаємини Росії і Грузії можна назвати парадоксальними. З одного боку, це протистояння двох сусідів на державному рівні, а з іншого – це теплі і щирі взаємини між простими людьми, які не хочуть брати участі в політичних чварах, а хочуть їздити один до одного в гості, відвідувати визначні памятки і спілкуватися.

Римський міст в Парижі: заснування і до наших днів

0
ЗМІСТ СТАТТІ: Римський міст — спадщина стародавніх римлян Римський міст і вежа Калаорра Римський міст і Пуерта дель Пуенте Цікава особливість Римського мосту

Відпочинок в Марбельї, Іспанія: погода, розваги, шопінг

0
Марбелья — іспанська відповідь Сан-Тропе. Пляжні клуби, вілли знаменитостей і елітні комплекси — Марбелья для наших співгромадян найчастіше представляється саме такий.

Екскурсії в Барселоні російською мовою

0
Шукайте цікаві екскурсії в Барселоні? Дозвольте вам допомогти! Якщо ви зараз читаєте цю статтю, значить ви шукайте екскурсії в Барселоні. Для того, щоб не прогулюватися безцільно по місту, краще замовити екскурсію, яка допоможе краще пізнати історію та культуру країни, її потаємні куточки.

Останні новини