1-29-2019

ТОП 15: Що подивитися у Которі

0
У цій статті ми розповімо про визначні памятки міста-курорту Котор, розташованого на березі Адріатичного моря в Чорногорії. Радимо сходити в довідкову для туристів міста Котор (знаходиться перед морськими воротами)і взяти туристичну карту.

Музей витончених мистецтв у Севільї

0
ЗМІСТ СТАТТІ: Де знаходиться музей витончених мистецтв у Севільї Музей витончених мистецтв в Севільї вабить туристів своїми рідкісними колекціями

Бронювання готелів стало ще вигідніше

0
Сьогодні ми розповімо вам про сайт FireFlies, який дозволяє самостійно зробити бронювання готелів онлайн, забронювати бунгало або апартаменти. Це швейцарський сайт, його головний офіс знаходиться в місті Пфеффикон, Шейцария.

Екскурсії в Іспанії: Коста-Брава

0
Назва «Коста-Брава» має поетичний переклад: іспанською мовою назва регіону звучить як «берег сміливих». Ця частина Середземноморського узбережжя, розташована на північному сході Каталонії недалеко від французького кордону, по праву визнана одним з наймальовничіших куточків країни.

Екскурсії по Іспанії

0
Тепла і яскрава Іспанія давно асоціюється не тільки з неквапливим пляжним заняттям, але і з активним відпочинком. Туристи, плануючи відпочинок в цьому сонячному місці, заблоговременно дізнаються не тільки прогноз погоди і курс валют, але і вартість екскурсій в Іспанії.

Барселона — місто-загадка, місто мрія і вічна любов

0
Знайомство з цим видатним містом у мене сталося в лютому 2016 року, і цей «холодний» місяць я вже не зможу забути ніколи... Ще тільки приїхавши в аеропорт міста Мінськ, душа в передчутті початку радіти сама по собі ? Я хотіла поїхати в це місто давно, однак можливості не уявлялося як-то, але ось воно сталося — я їду, а вірніше лечу! Рейс був прямий, виконувався нашими національними авіакомпаніями БЄЛАВІА.

Останні новини