Авторський автомобільний тур по красі Чорноморського узбережжя

Під час подорожі в гірську Аджарії ви зможете насолодитися дивовижною природою, побачити архітектурні пам’ятки, познайомитися з історією цих місць і краю в цілому, а також з перших вуст дізнатися про культуру місцевого виноробства.

Аджарія, батумское узбережжі Чорного моря. Ці місця були оповиті міфами і переказами, оспівані легендарним Гомером. Про них писали античні і середньовічні автори, європейські мандрівники і наші співвітчизники. Тут, у повній гармонії переплелися велич Альп, витончена краса Рів’єри і архітектурні пам’ятники стародавньої та середньовічної історії цього дивовижного краю. У всі часи ці місця вабили до себе притягальною силою, і одного разу скуштувавши, неможливо було забути цей райський куточок Чорноморського узбережжя Кавказу.

Програма:

На початку екскурсії вас чекає оглядовий розповідь про історію походження міста Батумі з дня першої письмової згадки про нього в роботі Аристотеля в IV ст. до н. е.

Ви також отримаєте відповіді на питання, які ставили перед собою піонери-дослідники цих місць: “Коли з висоти гір дивишся в загадкову даль, який зливається з далекими обріями морем, або блукаєш серед покинутих руїн, мимоволі виникає питання, хто жив тут раніше? Хто будував ці вежі, хто захищався у цих фортецях, молився у храмі? Чиї судна борознили безмежну даль цього чудового моря, пристаючи до цим не завжди гостинним берегів? Хто з тривогою і надією стежив звідси за білими крилами вітрил, хто милувався різноманітністю і пишною красою цих заходів? Хто радів і страждав під цим небом? Так хочеться підняти завісу далекого минулого, подумки полинути в глиб століть, представивши в уяві картини колишньої життя цієї дивовижної країни…”

По дорозі нас чекатимуть:

 • Сарпі. Грузино-турецька границя. Види на Туреччину і мечеть
 • Водоспад і пам’ятник А. Первозванному біля дороги біля берега моря
 • Фортецю Гоніо. Греко-римського періоду. Середньовічна митниця на території фортеці. Розповідь і огляд фортеці. Музей археології на території фортеці.
 • Римські терми (лазні). Вхід 2 долари з людини. Студентам знижка
 • Мальовничий водоспад в Махунцеті.
 • Міст часів цариці Тамари. Золотий вік грузинського царства. Містечко Махунцеты біля районного селища Кеда
 • Гідростанція на гірській річці Аджаріс-цкали. Трагедія будівництва в 1934 р.
 • Кеда — високогірне село районний центр гірської Аджарії. Дожі Венеції прізвища Дандало і село в Кедском районі
 • Церква Зваре на скелі, що стоїть на гірській річці Аджаріс-цкали.
 • Дегустація і виробництво вина. Відчути і доторкнутися до таїнства виноробства і майстерності господаря виноградних плантацій. Ми побачимо винні льохи і дізнаємося історію виноробства в Аджарії. Сам господар проведе дегустацію вина, пригостить сиром власного виробництва та кукурудзяними коржами. Розповість про виробництво власної продукції. Все тут тільки натуральне. Кришталевої чистоти чача. Після дегустації можна придбати вподобані вина, чачу, мед.
 • Обід в ресторані на березі гірської річки в тіні субтропічних рослин.

Крім того, ви будете мати можливість побачити визначні пам’ятки в їх первісному вигляді на фотографіях XIX — XX ст.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

 • Вартість обіду не входить в ціну екскурсії

РОЗТАШУВАННЯ: Грузія, Батумі

КОЛИ МОЖНА СХОДИТИ НА ЕКСКУРСІЮ:

Це індивідуальна екскурсія російською мовою, гід проведе її для вас і вашої компанії. Забронюйте екскурсію на вільний день в календарі і задайте гіду питання, що цікавлять вас. Після того, як гід підтвердить бронювання, ви оплачуєте 20% вартості на сайті, інші гроші ви платите гіду на місці. Приємної зустрічі і нових відкриттів!

ПРИВАТНИЙ ГІД:

 • Заур

ЦІНА: Дізнатися вартість

Натисни на «Забронювати екскурсію» та дізнайся більше подробиць екскурсії по Грузії

Тисни поділитися з друзями.


Попередня статтяОсобливості зимової риболовлі


Наступна статтяТаємні скарби західної Грузії

Irina