Чи варто реєструватися в букмекерській компанії Фаворит?

9-2-2021
Чи варто реєструватися в букмекерській компанії Фаворит?

Букмекери пропонують любителям спортивних парі не однакові умови для гри. Їх пропозиції відрізняються за величиною коефіцієнту, розміром комісії, кількістю варіантів для парі. По вигідності для гравців однією з кращих компаній виступає Фаворит Спорт. Вона регулярно займає високі місця у різних рейтингах, а на https://geneva.lviv.ua/favorit/ можна дізнатися які пропозиції компанія приготувала для нових клієнтів.

Переваги букмекера

У порівнянні з конкурентами, букмекерська контора має наступні особливості:

  1. Багатофункціональна мобільна версія. За її допомогою можна укладати парі на природі, знаходячись у кафе, чи лежачі на дивані. Окрім мобільного сайту, букмекер пропонує власний мобільний додаток. Він приймає ставки ще швидше.
  2. Наявність широкої лінії з подіями у сфері шоу-бізнесу, політики, кіберспорту. Не варто забувати про велику кількість варіантів для ставок на спорт – від футболу до дартсу.
  3. Додаткові розваги. З одного акаунту можна прогнозувати спортивні події, грати в лотерею, ігрові автомати та інші міні-ігри.
  4. Вигідна бонусна програма. Вона включає багато приємних сюрпризів для нових клієнтів та активних гравців. Чим більше активність, тим частіше приходять бонуси.
  5. Швидкі виплати на банківську картку. У середньому запити на зняття коштів оброблюють протягом 1-2 годин.

Букмекер активно приймає ставки у форматі Live. На сайті доступні онлайн-трансляції багатьох спортивних подій. Це все надається клієнтам абсолютно безкоштовно.

Основні характеристики букмекерської контори

Фаворит дозволяє своїм клієнтам грати навіть при наявності невеликого бюджету. Поповнити рахунок дозволяється на суму від 25 гривень. Мінімальний розмір ставки варіюється у межах 2-3 гривень, у залежності від спортивної події. Максимальна сума, яку дозволяється виграти, перевищує один мільйон гривень. Такі виграші доступні користувачам, які формують комбіновані події.

Рівень маржі

Маржа – це комісія, яка фіксується в коефіцієнтах. Саме вона дозволяє букмекеру заробляти. Чесній компанії не треба обманювати свої клієнтів. Маржа завжди залишає її у прибутку.

Чим менша комісія, тим більша вигода у гравця.

Маржа на передматчеві події

Середній рівень комісії на такі види ставок складає 5,5 відсотків. Найнижча маржа встановлюється на футбол. На топові матчі вона може дорівнювати 4 %. Це один з кращих показників на ринку.

Маржа Live

Рівень комісії на Live парі традиційно вище. У Фаворит він знаходиться у межах 6-9 %. Маржа Live може змінюватися протягом гри.

Кому можна рекомендувати грати в БК Фаворит?

Букмекерська компанія відкрита для гравців будь-якого рівня. Скористатися послугами букмекера можуть всі повнолітні громадяни України.

Для початківців тут максимально лояльні умови на укладання парі та платежі. Є велика кількість бонусів, за допомогою яких можна зменшити ризики та навіть грати за рахунок оператора онлайн парі.

Професійним гравцям букмекер буде цікавий великими лімітами, вигідними коефіцієнтами на певні спортивні події.