Чайка на Дністрі – приватна садиба на Буковині

6-18-2021

Краще гір можуть бути тільки засніжені гори! нарешті, настав той довгоочікуваний момент, коли можна сміливо пакувати валізи і відправлятися на підкорення могутніх, укритих льодовиками вершин. Іменитий відпочинок в україні звичайно ж, знаходяться в щедро обдарованих природою Карпатах. Ми вирішили допомогти вам визначитися з місцем для відпочинку і склали «золоту» десятку, в яку увійшли найпопулярніші курорти, що розкинулися серед вічнозелених ялин.

Модний гірськолижний курорт виріс біля підніжжя засніженої гори, яка подарувала йому свою назву. Це надзвичайно красиве місце з акуратними дерев’яними котеджами, що обрамляють штучне озеро, безліччю трас і підйомників. Гірськолижний сезон починається в грудні і закінчується в квітні.

Інфраструктура

У Буковелі відбудували 7 шикарних готельних комплексів та віллу-шале. Любителі комфорту знайдуть spa-центри з унікальними мінеральними водами, безліч кафе і ресторанів, розважальні центри для дорослих і дітей.

Ціни. Вартість проживання залежить від пори року. Як тільки гірські схили одягаються в білосніжний наряд, ціни відразу ж злітають вгору.

Розваги та сервіси

Курорт обладнаний сніговими гарматами. Працюють 16 підйомників, час проведення в черзі – до 10 хвилин. Нудьгувати в Буковелі не доведеться: сноупарк, прогулянки на ратраках, сноубайках, сноутюбах, квадроциклах і навіть собачих упряжках! є каток, горбиста траса могул і безліч атракціонів.

Кому підійде

Тут буде цікаво і професіоналам, і новачкам. Адже в Буковелі 62 спуски, серед яких 12 синіх – для новачків, 41 червоних – середньої складності і 8 чорних – для професіоналів. Найдовший спуск досягає 2132 метра.