Буковель-Гірськолижний курорт для всіх. Скільки коштує, де кататися, чим зайнятися?

3-1-2020

Гірськолижний курорт Буковель один з найближчих і доступних для білорусів. Силичи і Логойськ не береться до уваги. Україна зовсім близько. Рекомендуємо трансфер Львів буковель

Кожної зими тисячі любителів гірських трас проводять час за улюбленим заняттям. Цього року зима видалася теплою. Багато гірськолижні курорти в Європі залишилися без снігу. Але це не про Буковель. Навіть наприкінці лютого, коли в Беларісі почали розпускатися перші весняні квіти, в Буковелі лежить сніг і працює 60 з 66 доступних трас.

Історія поїздки в Буковель
Минулого року друзі розповіли, як круто вони з’їздили в Буковель покататися. Наслухавшись їхніх оповідань, я теж загорівся ідеєю.

До цього дещо був у Логойську. Катанням це особливо не назвеш. А мені хотілося по-справжньому.

Тому в листопаді минулого року з радістю прийняв пропозицію поїхати в Буковель наприкінці січня з друзями, які їздять туди з року в рік. Хлопці перевірені, надійні і досвідчені. Так що з компанією мені пощастило!

Раннє бронювання в Буковель
Ми в числі перших бронювали місця в цьому заїзді. Плюси раннього бронювання-ми займали кращі місця в автобусі зі своїм окремим столиком. Комфорту багато не буває!

Захоплення це для мене нове. Так що ніякої екіпіровки не було. Завдяки друзям мені не довелося витрачати час на вивчення теми в Інтернеті. Вони просто підказували, що потрібно в першу чергу.

Гірськолижна школа Буковель
По приїзду, не чекаючи розселення в номери готелю, ми переодяглися прямо на ресепшн і поїхали на підйомник. Як тільки ми опинилися на першій трасі, дорожню втому як рукою зняло. У нашій компанії з 6 чоловік разом зі мною було двоє новачків.

Взагалі, це окрема тема-лижники і сноубордисти. Між ними йде вічна неоголошена війна, хто крутіший. Я вчився на сноуборді, тому кожне заняття закінчувалося фразою: “у всьому винні лижники!”.

У другий день нас розділили на дві групи. Хто вмів кататися, відразу покотилися. Хто вчиться потрапив до групи»бійці”. Весь день проходив в наполегливих тренуваннях з перервою на каву або глінтвейн. Під час навчання нас знімали на відеокамеру, а ввечері, переглядаючи відео, ми розбирали помилки. Наступного дня працювали над їх виправленням. Не буду детально описувати весь процес навчання, але завдяки тренерам через кілька днів я міг вже самостійно спускатися зі схилів на сноуборді.

Чим зайнятися на курорті Буковель
Вечорами збиралися в ресторані готелю. Переглядали зняте днем відео. Відпочивати. Грали в настільні ігри або комп’ютерну приставку. Можна було подивитися фільм. Атмосфера дуже доброзичлива і весела.

У Буковелі є кілька барів. Так що, ввечері, при бажанні, є куди вийти за межі готелю. Але ми так і не знайшли час сходити. Зате в один з вечорів на 4 години зняли сауна для компанії з 8 осіб. Взяли з собою пиво, закуски і грілися після напруженого дня на горі.

Що купити на курорті Буковель
В останній день, ми не поїхали кататися. Відвідали ярмарок і купили сувеніри. Вибір, правда був невеликий. В основному, сувеніри з дерева, магніти, в’язані речі. Є чаї з місцевих гірських трав, приправи, наливки, варення. Ціни цілком прийнятні. Торгу немає. Приємно здивувало, що ціни у всіх однакові, а не як, наприклад, в Єгипті на ринку – у одного 200, а у другого 20)),

Ми пробули в Буковелі п’ять днів. З погодою пощастило. Весь час світило сонце. Головну свою мету-стати на дошку я виконав. Дуже вдячний тренерам і своїй веселій компанії.

Їхав з жалем і твердим наміром наступного року повернутися сюди.

Скільки коштує відпочинок в Буковелі?
Скільки грошей витратив на гірськолижному курорті? Близько 700 доларів. Це сама поїздка-дорога, проїзд, проживання, харчування; покупка екіпіровки; оплата занять в гірськолижній школі; оренда обладнання, трансфери, скі-пас і особисті витрати. При цьому я ні в чому собі не відмовляв.