Букмекерська контора fonbet.

6-16-2021

 

Букмекерская Контора Fonbet: Продажа Франшизы | Bett-Market
 

За 2021 рік лінія БК Фонбет не зазнала серйозних змін у плані рівня коефіцієнтів. Букмекеру вдалося зберегти позитивні моменти, які були присутні раніше. Але при цьому і серйозно прогресуючою лінію назвати важко. Також хочемо вам порекомендувати бк сайт ставки на спорт в fonbet. 

За традицією, що склалася за довгі роки роботи, “Фонбет” не пропонує високі коефіцієнти, свідомо не вступаючи в цінові війни букмекерів. Рівень котирувань можна назвати середнім, при цьому букмекер має свою думку (свій власний аналітичний відділ) і може потрапляти під арбітражні ставки. Відзначимо як плюс-лінія рівна і досить стабільна, відсутні котирування з маржею понад 10%, що практикують букмекери на непопулярних ринках.

Футбол

Маржа БК «Фонбет» на матчі «великої п’ятірки» (апл, прімера, бундесліга, серія а, ліга 1) і РПЛ знаходиться на рівні 4-4,5%. Практично підтягнулися до цього рівня і котирування в лігах середнього рівня (Данія, Туреччина, Португалія, Нідерланди), де маржа букмекера становить приблизно 5%.

Варто зауважити, що в ранній лінії рівень коефіцієнтів може бути трохи нижче, ніж в день матчу.

Теніс

З тенісною лінією все стабільно, контора впевнено тримає середній рівень. Турніри топ-рівня (великий шолом, atp,wta) котируються в межах 5%. Змагання рангом нижче (Челленджери, itf) йдуть з показниками 7,5%.

Хокей

Розмір маржі для ставок на НХЛ і КХЛ становить в середньому 5%. На окремих матчах можливі зниження до 2,5-3% на основні результати. Серйозні європейські ліги котируються трохи гірше-рівень маржі 5-6%. В лінію на чемпіонати невисокого рівня букмекер може закладати прибуток 7,5-8%.

Баскетбол

Практично на всі турніри високого класу (нба, євроліга, топові європейські чемпіонати) БК «Фонбет» дає лінію з рівнем котирувань 1,9–1,9 на рівноймовірні результати, що відповідає маржі в 5%. На змаганнях нижче рангом пропонуються коефіцієнти 1,85-1,85 (маржа 7,5%).