8 основних ознак хорошого хостелу

6-7-2020

Яке житло найкраще і економічніше для будь-якого мандрівника? Звичайно, хостел! І хоча серед більшості людей поширена думка, що цей вид житла досить невибагливий, до його вибору слід підходити усвідомлено і досить серйозно. Хочете знати, як можна вибрати дійсно хороший молодіжний готель? Тоді читайте статтю, в якій ми розповімо вам про десять основних параметрів, на які слід звертати увагу при виборі тимчасового житла. Також рекомендуемо https://hostel.kharkiv.ua/?lang=uk

Наявність хорошої вентиляційної системи
Як правило, в хостелі одночасно поселяється величезна кількість людей, а в багатомісному номері може вміщатися близько десятка людей. Не всі люди охайні і акуратні. Так, хтось може забути почистити зуби, хтось помити ноги, хтось курить сигарети з дуже сильним запахом, а хтось привіз з собою в рюкзаку ковбасу. Тільки уявіть собі, який запах може стояти в приміщенні, якщо в ньому немає нормального провітрювання! Тому при виборі готелю обов’язково звертайте увагу на наявність в ньому хорошої вентиляційної системи. В іншому випадку вам доведеться жити з цілим букетом неприємних запахів. До речі, в мережі хостелів МегаДом діє заборона на куріння в недозволеному місці. В принципі, такі правила повинні бути у будь-якого гідного хостелу.

Наявність рушника та білизни
Також при виборі хостелу необхідно поцікавитися у його адміністратора, чи входить у вартість проживання постільна білизна та рушник для душу. В Європі дуже часто трапляються готелі, які не представляють подібних послуг, тому туристам доводиться тягати подібні речі першої необхідності з собою. Українські хостели, як правило, включають такі речі у вартість своїх номерів. Наприклад, в наших хостелах в Києві надається все постільна.

Окреме поселення чоловіків і жінок
Якщо ви в поїздку їсте самостійно, то для вас буде важливо ділити кімнату з постояльцями однієї статі. Тому перед поселенням уточніть, чи можуть вам виділити ліжко-місць в роздільному номері, де жінок не селять з чоловіками.

Просторе і чисте кухонне приміщення з наявністю всієї необхідної техніки і посуду
Як правило, на сніданок всі поселенці готелю приходять одночасно, тому кухня в ньому повинна бути досить просторою. В іншому випадку вам доведеться снідати як в тісному трамваї. Перш ніж поселятися в готель, обов’язково поцікавтеся про те, чи відповідає його кухня всім необхідним параметрам.

Зручні ліжка
Загляньте на сайт, що надає інформацію про недорогі готелі. Перегляньте всі фотографії і уважно перечитайте відгуки. Так як хостел використовується в якості місця для ночівлі, то спати в ньому, має бути комфортно і приємно. Віддайте перевагу приміщенню, кімнати якого оснащені сучасними і відносно новими ліжками. В іншому випадку вам доведеться засипати під скрип сусідніх ліжок.

Наявність комунікаційних технологій
Телефон та Інтернет є однією з необхідностей сучасної людини. Тому поцікавтеся, чи є в обраному вами хостелі безкоштовний доступ до Інтернету і наявність, хоча б одного громадського комп’ютера, щоб ви могли виходити на зв’язок зі своїми родичами і друзями. А якщо ви будете брати з собою ноутбук або телефон з можливістю доступу в інтернет, тоді дізнайтеся, чи є в готелі wi-fi.

Проживання, в яких має бути чітко позначено, що його мешканцям можна робити, а що ні
Якщо в хостельєри забезпечують такий контроль, то ніщо не зможе перешкодити Вашому відпочинку. Переконайтеся, що в обраному вами готелі заборонено шуміти ночами, а також що стороннім людям не можна входити в його приміщення, курити, рспівувати алкогольні напої.

Функціональне, зручне і доступне наповнення сайту
Сайт хостелу повинен вантажитися швидко, тому що в дорозі вам може знадобитися дещо дізнатися або уточнити, а на заправках або придорожніх забігайлівках Інтернет може бути досить слабким. Тому, якщо ваш комп’ютер «закипає» в процесі завантаження певного сайту, то краще пошукайте якийсь інший.